З давніх давен людина намагається захистити своє житло, власність. Пройдено довгий  шлях від механічних систем  сигналізації до сучасних електронних систем охоронної сигналізації.  Система охоронної сигналізації може вирішити такі  задачі:

  • Запобігання крадіжок та забезпечення безпеки
  • При здачі об’єкта на пульт централізованого спостереження – реагування на спрацювання черговою групою з виїздом групи на об’єкт.
  • Спостереження власника майна за своїм об’єктом (автономні системи або при спостереженні на пульті з сучасними приладами охоронної сигналізації )

Ціна на системи охоронної сигналізації залежить насамперед від типу та кількості використаного обладнання, довжини та способу прокладки кабельної продукції.

Система охоронної сигналізації складається з сповіщувачів охоронної сигналізації (датчики відкриття, датчики руху, датчики розбиття скла, комбіновані датчики), приладу охоронної сигналізації, клавіатури, акумуляторної батареї, сирени.

Датчики відкриття – це датчики які інсталюють на двері, вікна, ворота. Спрацювання в даних датчиках відбувається при віддаленні магниту  (який зазвичай ставиться на рухому частину) від герконового датчика (який стоїть нерухомо), а саме, при відкритті дверей, воріт, вікон.

Датчик руху (зазвичай інфрачервоний пасивний датчик руху) , це датчик який  реєструє зміну  інфрачервоного випромінювання при переміщенні або іншої діяльності людини. Більшість сучасних датчиків мають імунітет на домашніх улюбленців і не спрацьовують на тварин вагою до 30 кг.

Датчик розбиття – це датчик, який реагує на голосний специфічний звук розбиття скла.

Комбінований датчик – це датчик який складається з датчика руху та датчика розбиття скла.

Сучасні прилади охоронної сигналізації дозволяють власнику майна  при здачі на пульт централізованого  спостереження  через додаток на смартфоні спостерігати за своїм об'єктом. (Спрацювання, постановки/зняття з сигналізації, несправності). Також є можливість реалізувати керування нескладними пристроями через вмонтоване реле в приладі (як віддалено так і по сценарію).

   

Наша компанія займається повним спектром послуг по даному напрямку (продаж, монтаж, обслуговування, ремонт, здача на пульт централізованого спостереження) у Вінниці, Вінницькій області та по Україні.  Наші фахівці допоможуть з вибором обладнання, вибором способу монтажу та місця установки датчиків на об’єкті, налаштуванням, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

ТОВ «Безпека лайн». Системи відеонагляду, сигналізації, домофони Вінниця.
Розробка сайту - студія «Webhit»

Залишити заявку: +38 (093) 0000-240