В наш час технічного прогресу людина намагається контролювати, спостерігати, охороняти своє майно та бізнес максимально доступними способами. Одним з результатів еволюції систем   забезпечення охорони та контролю на об’єкті є система відеоспостереження. Система відеоспостереження може вирішити такі задачі:

  • Запобігання крадіжок та забезпечення безпеки (сам факт встановлення відеокамер дозволяє зменшити кількість правопорушників на 60 % )
  • Фіксація правопорушень та вирішення конфліктних ситуацій (система відеоспостереження дозволяє архівувати відеодані за певний період часу )
  • Контроль персоналу (виявлення робітників, які несумлінно виконують свої обов’язки )
  • Можливість віддаленого спостереження за своїм майном та бізнесом (сучасні системи відеоспостереження мають можливість спостерігати за своїм будинком або офісом з будь-якої точки земної кулі.)

Ціна на системи відеоспостереження залежить насамперед від типу та кількості використаного обладнання, довжини та способу прокладки кабельної продукції. На сьогоднішній день можна виділити такі системи відеоспостереження:

  • Аналогове відеоспостереження високої роздільної здатності HDCVI, TurboHD, AHD (роздільна здатність 1Мп, 2Мп, 4Мп і вище)   
  • Цифрове IP відеоспостереження (роздільна здатність 1Мп, 2Мп, 4Мп і вище)  

Було ще аналогове відеоспостереження (максимальна  роздільна здатність 720*576), але через низьку якість зображення та здешевшання технології виробництва відеоспостереження високої роздільної здатності воно зникає з продажу.

Система відеоспостереження  складається з відеокамер , відеосервера (DVR), пристрою накопичення інформації (жорсткий диск)  , блоку живлення для живлення відеокамер, а також кабелів, роз’ємів, приймачів-передавачів по звитій парі (якщо використовується звита пара). 

Наша компанія займається повним спектром послуг по даному напрямку (продаж, монтаж, обслуговування, ремонт) у Вінниці, Вінницькій області та по Україні. Наші фахівці допоможуть з вибором обладнання, вибором способу монтажу та місця установки відеокамер на об’єкті, налаштуванням, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

ТОВ «Безпека лайн». Системи відеонагляду, сигналізації, домофони Вінниця.
Розробка сайту - студія «Webhit»

Залишити заявку: +38 (093) 0000-240