Система контролю доступу (СКД) це сукупність програмно-технічних засобів за допомогою яких вирішується контроль та управління доступу в окремі приміщення, або загалом на територію та в будівлю. Система контролю доступу може вирішити такі  такі задачі:

  • Контроль проходу (дозвіл проходу одним людям та заборона іншим на територію, в приміщення, в будівлю…)
  • Контроль робочого часу персоналу (запізнення, наднормова робота, облік робочого часу)
  • Можливість прийняття рішення користувача системи про дозвіл чи заборону доступу в приміщення.

 

Ціна на системи контролю доступу залежить насамперед від типу та кількості використаного обладнання,  програмного продукту,   довжини та способу прокладки кабельної продукції.

Система доступу зазвичай складається з зчитувача (контактний, безконтактний, біометричний),  контроллера (автономний або мережевий) , виконавчого пристрою (електромеханічного/електромагнітного замка, електроригельного замка, турникета, тощо)  , блоку живлення для живлення системи доступу, ключів (контактних, безконтактних, радіобрелоків ). Система контроля доступу може комплектуватись домофонами, які дозволяють обмежети доступ в приміщення небажаним особам, переговорити з ними, не відкриваючи дверей.     

Система контролю доступу може бути автономна або більш гнучка мережева. Автономна система доступу використовується на точках проходу з невеликою кількістю людей, де не потрібно враховувати часи проходу, кількість проходу та робочий час, а потрібно тільки надавати або доступ в приміщення про заздалегідь прописаним ключам, відбиткам пальців, брелокам. Мережева система доступу з програмним комплексом надає біль гнучку та зручну модель керування доступом та надає повну інформацію про кількість проходів через точку (точки) проходу, реєструє часи проходу. За допомогою цієї інформації програмний комплекс може вирахувати робочий час кожної людини, реєструвати запізнення та наднормову роботу та видавати звіт  для користувача даної системи  у зручній формі.

Наша компанія займається повним спектром послуг по даному напрямку (продаж, монтаж, обслуговування, ремонт) у Вінниці, Вінницькій області та по Україні. Наші фахівці допоможуть з вибором обладнання, вибором способу монтажу та місця установки зчитувачів, замків, контроллерів на об’єкті, налаштуванням, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

ТОВ «Безпека лайн». Системи відеонагляду, сигналізації, домофони Вінниця.
Розробка сайту - студія «Webhit»

Залишити заявку: +38 (093) 0000-240